Formuła 4.0 Play

2012-04-09 22:33

Forumuła w Play to kolejna rewlucja na rynku telekomunikacji

Do dotychczasowych nielimitowanych połączeń do sieci komórkowych dołączyły numery w sieciach stacjonarnych. W najtańszej taryfie za 65pln netto oprócz darmowych rozmów ze wszystkimi w Polsce znajdzie się pakiet 500 MB (dodatkowo płatny w wysokości 7pln netto).

 

Play cieszy sie ponieważ T-mobile uruchomił funkcję "Kopiarki " i wypuścił podobną konkurencyjną ofertę, na co serwis prasowy play przygotował plakat z napisem "Czekamy na ruch Konkurencji - Kopiowanie dozwolone".

szczegóły niebawem

 

Play z formułą 4.0

…czyli Stan Darmowy do potęgi czwartej. Po wielu dniach zapowiedzi i podkręcania atmosfery czwarty operator odkrył dziś karty z nową ofertą. A ta jest naprawdę dobra. Najważniejsze elementy to: nielimitowane rozmowy, sms-y oraz mms-y do absolutnie wszystkich krajowych sieci komórkowych. To wszystko już od 79 pln w umowie bezterminalowej na 12 miesięcy.

Przygotowano również wariant dla klientów, którzy chcą nabyć telefon lub smartfon

Zmianom poddano również aktualne taryfy z rodziny LongPlay. Dodano możliwość uruchomienia pakietów smsów do wszystkich sieci oraz nielimitowanych połączeń do sieci stacjonarnych.

W ofercie dla biznesu oraz pre-paid zmiany nastąpią w najbliższych miesiącach.