Jak zarabiać z 20dolars2surf

2011-04-15 14:19

 

JAK MOŻNA ZBIERAĆ PUNKTY:

Ilość punktów do zdobycia jest naprawdę duża, a punkty to pieniądze.

 Wyswietlasz na pulpicie* komputera baner reklamowy

Dokładnie takiej wielkosci z możliwoscią przesówania go w dowolne miejsce zarabiaj pieniądze

 

Punkty możemy zbierać na kilka sposobów.

1. Podstawowym sposobem, a zarazem najmniej absorbującym czas jest włączenie surfbara. Za 45 sekund włączonego surfbara otrzymujemy 1 punkt.

2. Następnym sposobem jest kliknięcie w

który co jakiś czas pojawia się w surfbarze. 
Możemy zdobyć tutaj od 1 do 1000 punktów. Wyświetla się on około minuty, więc mamy dużo czasu żeby w niego kliknąć**.

3. Dostajemy także reklamy na maila, z którego się zarejestrowaliśmy. Każda taka reklama warta jest od 10 do 20 punktów.

4. 20$2surf wprowadził też gry, dzięki którym zdobywamy kolejne punkty lub pieniądze.

BINGOSURF - możesz wygrać pieniądze i 20$Pass. Każdego dnia oferujemy darmowy kredyt. Możesz grać ze znajomymi lub rodziną ponieważ Bingosurf jest to multiplayer, wszyscy użytkownicy mogą grać w tym samym czasie, każda gra rozpoczyna się w ciągu 3 minut. Losowanych jest 25 numerów, jeden po drugim, jeżeli posiadasz je w swojej tabelce, kliknij na nie za pomocą myszki. Jeśli wypełnisz linię pionową, wzdłuż liter B, I, N, G or O, zarabiasz jeden darmowy kredyt. 2 linie wygrywasz 10 centów, 3 linie $ 1, 4 linie 1 20$Pass i 5 linii, wygrywasz BingoJackpot który zaczyna się od 100$ i rośnie o 10 centów za każdym razem kiedy użytkownicy kupują kredyt.

KOŁO FORTUNY - Zakręć kołem fortuny i zarób do $ 687,40. Każdego dnia oferujemy 2 darmowe gry. Możesz również kupić 10 games za pomocą 20$Pass. Dawaj, zakręć kołem i spróbuj wygrać $ 687,40 JackPot.

5. Kolejny sposób to Bonus za kliki – znajdziesz tam parę reklam po 10 i 5 punktów, które odnawiają się parę razy dziennie.

6. Punkty możesz zdobywać także polecając serwis znajomym, od każdego zarejestrowanego z twego linka dostajesz 10% tego co on zarobi.
Masz 10 poziomów znajomych. Im więcej znajomych zaprosisz, tym więcej zarobisz.

7. Ostatni sposób zarobienia punktów to wyświetlanie swojego baneru. Za wyświetlenie dostajesz 1 punkt, a za kliknięcie w baner 10 punktów.

zarabiaj pieniądze

PAMIĘTAJ!!!
Gdy zdobędziesz już chociaż jeden 20$Pass wymień go Sponsor VIPa, zdobędziesz w ten sposób nowych poleconych co w perspektywie czasu bardzo się opłaca!
Polecaj znajomym 20$2Sufr, niech rejestrują się z Twojego reflinka, 10% tego co Oni zarobią to naprawdę dużo!

Rejestruj się TUTAJ

 

* wyswietlanie banera czasem ci przeszkadza, chciałbys częsciej włączać SurfBara ale czasem patrzą na twój komputer inne osoby - napisz do  mnie jeżeli jestes moim poleconym Kontakt

** Jeżeli jestes moim poleconym SURFER BONUS może dać ci więcej punktów - zapytaj KONTAKT

 

 

Zobacz także inne możliwosci zarabiania
stat4u