Koniec pakietu 30 za 10

2012-04-11 23:35

 Koniec pakietu 30 za 10 

01.12.2012

Play postanowił wyłączyć lubiany przez wszystkich użytkowników Fresha pakiet 30 za 10 zł. Pakiet ten był dostępny przez ponad 15 miesięcy. Dlaczego więc pakiet został wyłączony wyjaśnił rzecznik Play:

Promocję stworzyliśmy dla wybranej grupy klientów, dla tych, których chcieliśmy zachęcić do ponownego aktywnego używania konta, nie dla wszystkich. Pisałem zresztą o tym w lakonicznym wpisie na blogu w pażdzierniku 2010.

Oczywiście nie mogliśmy zabronić innym użytkownikom korzystania z tego rozwiązania. Nie reklamowaliśmy go jednak celowo. Pakiet tak się podobał, że używało go coraz więcej klientów. Przy okazji sporo osób nadużywało tego pakietu w sposób sprzeczny z naszymi zasadami. Byli tacy, którzy na masową skalę sprzedawali te kody. Mnóstwo osób miało też do nas o to pretensje, że musiały zapłacić za coś co później okazywało się być darmowe. Ostatnio, o czym zresztą sporo osób tutaj pisało, proceder ten nasilił się. Postanowiliśmy zakończyć to radykalnie. Moim prywatnym zdaniem zbyt radykalnie. Osobiście jestem zwolennikiem informowania Was o takich zmianach chociaż dzień wcześniej.