Orange Free najdłuższa oferta internetu na kartę

2011-11-29 20:22

Użytkownicy Orange Free na kartę otrzymali najdłuższy okres na dostęp do internetu.

Promocja trwała do 30 listopada 2011 roku i polegała na wysłaniu sms o treści START na darmowy numer 8002, dzięki temu otrzymali wydłużenie ważności konta na 2 lata (731dni) dla połączeń wychodzących i 761dni ważność numeru.

Dodać należy że promocja obejmowała wszystkie oferty Orange na kartę tj. POP, Nowy Pop i Orange Free na kartę.

Wyjątkiem pozostała jedynie oferta Zetafon - czyli użytkownicy którzy dostali aparat telefoniczny na kartę za 1zł na okres 2 lub 3 lat.

Oznacza to iż dostajemy numer z możliwością dzwonienia przez 2 lata od wysłania sms, co jednocześnie w przypadku Orange Free na kartę oznacza iż możemy mieć internet np. za 50 zł z dodatkowym bonusem na okres 2 lat bez potrzeby doładowywania konta internetowego.

Zauważyć należy iż bonus również ważny jest 2 lata, a kolejne doładowania nie skracają nam ani czasu na wykonywanie połączeń ani ważności bonusów.

Przykładowo za kwotę 50zł dostaniemy 2,75 GB do wykorzystania przez okres 2 lat, a doładowując konto będziemy mogli korzystać z internetu przez 2 lata od momentu wysłania SMS o treści START.

Tym samy oferta Orange Free posiada najdłuższy okres na wykonywanie połączeń do mobilnego internetu w Polsce.

 

Po 30 listopada kiedy to kończy się promocyjna oferta wydłużająca konto o 2 lata, będziemy mogli wydłużyć sobie konto ale jedynie o rok.

Patrząc obiektywnie rok na wykonywanie połączeń internetowych w ofercie na kartę to również niespotykana oferta mobilnego internetu na Polskim rynku.