Pobieranie programów i gier

2011-04-12 20:56

Skąd pobrać programy gry ?

Największy serwis plików znajduje się na Chomikuj.pl, znajdziemy tu prawie każdy plik który nas interesuje.

Serwis Chomikuj jest jednym z największych serwiów wymiany pliów w internecie, znajdziemy tu całe zbiory z interesującego nas działu lub dziedziny. Jedynym problemem dla początkującego użytkownika może okazać się pobieranie dużych plików, już w chwilę po założeniu konta.

Otóż po założeniu konta otrzymamy 50 punktów na pobieranie, kolejne punkty możemy uzyskać poprzeż udostępnienie do pobierania własnych plików przez innych użytkowników lub płacąc za dodatkowy transfer przez SMS lub przelewem. ALE NIE JEST DROGO !!!!

Za 5 Giga Bajtów tj. ok. 7 filmów każdy po 700MB zapłacimy 6 zł za SMS !

Oczywiscie możesz poczekać aż uzbierasz punkty za pobrane od Ciebie pliki, ale czy to jest Dużo 6 ZŁ za 7 filmów, a gdy zapłacisz przelewem to koszt trasferu będzie wynosił 5,50zł.

Uważam iż jest to dobry sposób na szybki dostęp do upragnionych filmów gier czy też innych plików które chcielibysmy mieć.

 

Aby dowiedzieć się więcej Kliknij tu 

 

Alternatywą mogą być również serwisy takie jak Rapidshare, Hotfile, Megaupload i wiele innych skąd można pobrać pliki których szukamy. Możesz wszukać pliki w wielu serwisach pobierania plików jednoczesnie korzystając z uniwersalnej wyszukiwarki.

 

Najlepsza wyszukiwarka plików z serwisów Rapidshare Hotfile i innych tu: pl.filesmap.com/

 

 

stat4u