Wydawanie kart w Aero2

2011-09-20 23:39

Duże zainteresowanie usługą potwierdziła Pani Ewa z Aero2 w wywiadzie dla pewnego portalu internetowego.

Nazwy portalu nie będę przytaczał, ani tresci z której nie wiele wynika i dodatkowo zawiera "gafy" autora artykułu.

Z wywiadu wynika jednoznacznie iż popularnosć usługi wzrosła i dziennie Aero otrzymuje około tysiąca formularzy zgłoszeniowych.

 

Jednoczesnie informacje zaszłyszane i udostępnione przez przyszłych użytkowników potwierdzają się, wynikało z nich bowiem iż wznowiono na nowo proces wydawania kart (po długim oczekiwaniu na dostawcę), i kolejne osoby otrzymują zaproszenia po odbiór karty SIM.

Z informacji od użytkowników oraz z ilosci dostępnych kart (publikowanych na stronie) wynika iż aero przydzieliło użytkownikom około 3000 kart SIM w ostatnich dniach. Oczywiscie liczby nie mówią o otrzymanych kartach lecz o kartach które zostały przydzielone i lada moment będą odebrane przez przyszłych użytkowników.

Aero informuje iż ostatniej dostawy kart SIM pozostało około 1000-2000 kart SIM do przydzielenia.

Ostatnie informacjie o otrzymanej wiadomosci z Zaproszeniem po kartę pokazują iż oczekiwanie nie przekroczyło pełnego miesiąca, zamówienie wysłał użytkownik 22 sierpnia a Zaproszenie po kartę otrzymał 19 wrzesnia.

Reasumując Aero2 zaczeło masowo wydawać karty otrzymane 8 wrzesnia w liczbie 10000 kart SIM.

 

W niedalekiej już przyszłosci Aero2 zacznie blokować użytkowników, niedopuszczając do połączenia ze względu na przepełnienie sieci (dla darmowego internetu wydzielone pasmo to 20% zasobów sieci).

stat4u