zarabianie na chomiku

2011-02-25 21:51

 

Jak zarabiać w Programie Partnerskim Chomika

Informacje o Chomikuj.pl

Chomikuj.pl to internetowy dysk, na którym możemy za darmo i bez żadnych ograniczeń przechowywać swoje pliki, takie, jak: filmy, muzykę, gry, programy, ebooki, zdjęcia, dokumenty i inne. Serwis umożliwia nam także udostępnianie plików znajomym oraz przeglądanie, pobieranie i komentowanie zawartości kont innych użytkowników.

Główną cechą, która wyróżnia Chomikuj.pl spośród innych serwisów hostingowych i wpływa na jego coraz większą popularność, jest skupiająca się wokół plików silnie zintegrowana społeczność użytkowników. Portal stanowi multimedialną platformę rozrywkową, dzięki której każdy może pobierać pliki z kont innych użytkowników, a także swobodnie się z nimi komunikować. Serwis Chomikuj.pl jest ciekawy i wyjątkowy także pod względem oprawy graficznej oraz zastosowanych nazw podstawowych elementów i funkcji, i tak: każdy użytkownik jest chomikiem, internetowy dysk to spiżarnia, a kopiowanie plików od innych, to chomikowanie.

Na swoim Chomiku możesz tworzyć piękne albumy zdjęć (zobacz przykładowy album). Jeżeli nie masz jeszcze własnego Chomika – wyhoduj go tutaj.

W portalu Chomikuj.pl przechowywanych jest obecnie ponad 350 milionów plików, a dzienna liczba osób odwiedzających serwis szacowana jest na około 4 mln.

Informacje ogólne o Programie Partnerskim Chomika

Dzięki Programowi Partnerskiemu Chomika, możesz zarabiać kierując internautów na strony portalu Chomikuj.pl, za co otrzymasz prowizję od dokonanych przez nich zakupów usług, takich, jak: abonament kont i dodatkowy transfer.

Program Partnerski Chomika daje nam możliwość zarabiania nawet kilkuset złotych miesięcznie, bez wychodzenia z domu. To łatwy, a co najważniejsze, bezpieczny sposób na podreperowanie domowego budżetu. Wystarczy poświęcić kilkanaście minut dziennie, a na efekty nie będzie trzeba długo czekać.

Jak zapisać się do Programu Partnerskiego Chomika?

Aby zacząć zarabiać w Programie Partnerskim Chomika, należy posiadać konto w serwisie Chomikuj.pl. Jeżeli nie masz jeszcze swojego konta – możesz założyć je TUTAJ. Założenie konta (zwanego także Chomikiem) jest całkowicie darmowe i umożliwia korzystanie z najważniejszych funkcji serwisu, w tym również z Programu Partnerskiego Chomika.

Po założeniu konta i zalogowaniu się na nim, musisz przejść do panelu administracyjnego Programu Partnerskiego i wypełnić krótki formularz, podając m.in. swoje imię, nazwisko oraz numer konta bankowego, na które będzie przelewane Twoje wynagrodzenie.

Mechanizm zarabiania

 1. Podajesz innej osobie specjalny link do serwisu bądź też umieszczasz go gdzieś w internecie (na swojej stronie internetowej, forum, blogu, w opisie GG itp.);

 2. Inna osoba wchodzi przez Twój link na strony serwisu i od tej chwili, dzięki systemowi Programu Partnerskiego Chomika, serwis pamięta już, że to dzięki Tobie trafiła ona na Chomikuj.pl;

 3. Otrzymujesz prowizję od każdej wykupionej przez tę osobę usługi w serwisie (nawet w miesiąc po kliknięciu w Twój odnośnik!);

 4. Ponadto – jeżeli osoba, której polecisz serwis zdecyduje się także skorzystać z Programu Partnerskiego Chomika, otrzymasz dodatkowy procent od jej zarobków!

Sposoby zarabiania:

 1. Linki i bannery

  Korzystając z zakładki "Kreator odnośników i bannerów" możesz generować specjalne odnośniki. Mogą one prowadzić do różnych stron serwisu, chomików i mieć różną formę – banner, link tekstowy. Łączy je jednak to, że każdy z nich zawiera informację o tym, że to właśnie Ty ten odnośnik stworzyłeś.

  Jeżeli umieścisz go gdzieś w internecie (poza portalem Chomikuj.pl) a inna osoba trafi dzięki niemu do portalu – wówczas otrzymasz prowizję zakupów (np. dodatkowego transferu bądź abonamentu konta) dokonanych przez tę osobę w przeciągu miesiąca od kliknięcia w odnośnik.

 2. Zaproszenia osobiste

  Korzystając z zakładki "Zaproszenia osobiste" możesz wysyłać do swoich znajomych informacje o portalu i zachęcać ich do wyhodowania własnego Chomika.

  W każdym wysłanym zaproszeniu będziesz mógł wstawić specjalny link. Jeżeli dana osoba w niego kliknie, to zostanie skierowana na stronę portalu i Chomik zapamięta, że trafiła do niego właśnie dzięki Tobie. Jeżeli w przeciągu miesiąca dokona ona zakupu jakiejś usługi – otrzymasz prowizję! Dodatkowo, w szczegółowych statystykach, będziesz mógł sprawdzić czy Twoje zaproszenie zostało zaakceptowane i jakie usługi wykupiła dzięki niemu dana osoba.

 3. Osoby polecone

  Jeżeli osoba, która dzięki Twoim linkom lub zaproszeniom trafiła na strony portalu w przeciągu miesiąca od kliknięcia w Twój odnośnik zapisze się także do programu partnerskiego Chomika – będziesz otrzymywać prowizję od jej zarobków wygenerowanych dzięki programowi partnerskiemu!

  W zakładce "Statystyki i zarobki" możesz śledzić bieżące przychody, klikalność swoich linków oraz status wysłanych zaproszeń. Możesz dokładnie kontrolować swoje zarobki!

Aktualne prowizje w Programie Partnerskim Chomika

Prowizje w Programie Partnerskim Chomika

Pomoc Prowizja bezpośrednia – to procent wartości danej usługi, jaką otrzymasz, kiedy osoba przez Ciebie polecona wykupi tę usługę.

Pomoc Prowizja od osoby poleconej – to procent prowizji, jaki dostaniesz, liczony od zarobku innej osoby, która zapisze się do Programu Partnerskiego Chomika z Twojego polecenia.

Chcesz zarabiać, ale wydaje Ci się to zbyt trudne?

Jeżeli chcesz zacząć zarabiać w Programie Partnerskim Chomika, ale nie masz jeszcze wystarczającego doświadczenia lub uważasz, że zarabianie w ten sposób jakichś konkretnych pieniędzy jest mało realne, kliknij w poniższy banner i załóż nowe konto na Chomikuj.pl, następnie zarejestruj się w Programie Partnerskim Chomika, a kiedy nie będziesz czegoś wiedzieć, napisz do mnie prywatną wiadomość z pytaniem – postaram się pomóc i udzielę niezbędnych wskazówek. Dodam tylko, że moje obecne zarobki w PP Chomika wahają się w granicach 500-600 zł miesięcznie. Jest to chyba przyzwoita suma, zważywszy na to, że poświęcam temu zajęciu jedynie około 30 min dziennie.

 

stat4u