Zarabianie na stronie

2011-05-12 19:55

Zarabiać na stonie może każdy nawet gdy nie posiada własnej stony www, wystarczy zbudować swój system osób poleconych aby zrabiać.

Mając swoją stronę zarabiasz dzięki każdemu wejściu na twoją stronę, a także dzięki wejściom na stonę poleconych ( 10% z punktów poleconych, bez kosztów dla poleconego który nic nie traci !!!! ).

 

Zarabiać można oczywiście za wyświetlenia stron oraz za klikanie w reklamę, a zarobek uzależniony jest od liczb wyświetleń i kliknięć, natomiast siła leży w strukturze Systemu Polecającego.

 

Budując swoją strukturę poleconego i polecającego ważne jest aby nie pomijać kolejnych kroków w strukturze, bo tylko wtedy zarabianie ma sens.

 

Polecony nic nie traci - zyskuje możliwość zarabiania, a polecający dostaje prowizję bez jakiej kolwiek straty poleconego gdyż Polecony dostaje 100% swoich zarobków i oczywiście 10% ze swoich poleconych.

 

Tylko w ten sposób zyskując poleconych ma to sens więc kożystając z mojego polecenia pamiętaj iż niebawem TY bedziesz osobą która pisze podobny test (POLECAJĄCY) a przyszły polecony czyta i nie powinien pomijać systemu polecającego.

Nikt nie mówi że jest to proste i szybkie gdyż zbudowanie sobie systemu Poleconych może być pracochłonna i wymagająca czasu, natomiast w perspektywie czasu jest opłacalna ( polecony pracuje dożywotnio na 10 % zysk polecającego bez z straty we własnych zarobkach ! )

Przystąp do  Zarabiania korzystając z systemu Polecającego - Rejestracja Tutaj

 

stat4u