Zarabianie przez Internet - poradnik praktyczny

2011-07-26 21:11

 

Zarabianie przez Internet - poradnik praktyczny

 

Chciałbys rozpocząć zarabianie w internecie na sprawdzonych i opłacalnych zajęciach/sposobach.

Przedstawię ci moim zdaniem najlepsze sposoby jakie znalazłem i sam stosuję do zarabiaia w internecie.

To czy skorzystasz z tych porad to już twoja sprawa - ja robię to po to by zaoszczędzić Ci niepotrzebnego uczestnictwa i marnowania czasu na programach na których zarabianie jest uciążliwe, mało opłacalne lub programy są nie wypłacalne.

Czy masz swoją stronę www ? A może bloga internetowego?

Jesli TAK to zadanie będziesz miał ułatwione.

Jesli NIE - żaden problem, założysz bloga, napiszesz kilka informacji i już.

Strona lub blog powinien być ciekawy gdyż od tego ile internautów go będzie odwedzało zależy twój sukces w zarabianiu.

Tematyka strony również im bardziej interesująca internatutów tym lepiej.

 

 Zakładając że masz stronę www lub bloga przedstawię ci jak dzięki nim zarabiać.

Gdy mamy już stronę bloga zapisujemy się do programów tzw. Programów Partnerskich lub Afiliacyjnych by mieć dostęp do źródła zarabiania.

Sprawdzone sposoby zarabiania:

1. Zarabianie na reklamie umieszczonej na twojej stronie blogu - umieszczasz na swojej stronie kod reklamy w jednym z trzech rozmiarów i zarabiasz na wyswietleniach reklamy na stronie, czyli za wejscia na twoja stronę - odwiedziny, jeżeli odwiedzający kliknie w reklamę to zarobisz jeszcze więcej.

2. Program Afiliacyjny - sam decydujesz jakie reklamy wyswietlasz w zależnosci od warunków jakie proponuje reklamodawca, każdy z reklamodawców płaci wg. okreslonych zasad. Reklamodawcy płacą wg. kryterów : za kliknięcie, za wypełnienie formularza oraz ustalony procent od kwoty sprzedaży, a także łączone zasady np. za kliknięcie i dodatkowo od sprzedaży. Kwoty są zachęcające gdyż np. za przykładowy wypełniony formularz kontaktowy otrzymasz zapłatę 40zł

3. Zaproponuj na swojej stronie Darmowe Konto Bankowe oraz inne usługi Banku - polecasz odwiedzającym najlepszy darmowy bank internetowy. Dodatkowo możesz zmienić bank swojej Rodzinie,  Przyjaciołom. Bank ten jest nie tylko zwykłym bankiem lecz platformą interetnową z lokatami, ubezpieczeniami samochodowymi na życie, domu i innych. Platforma banku zawiera również doładowania telefonów komórkowych, lokaty, kredyty, zarządzanie funduszami inwestycyjnymi oraz funduszami emerytalnymi.

    Ale co ja będę się rozpisywał zobacz sam ofertę tego Banku TUTAJ i przekonaj się sam a potem znajomych i odwiedzających twoją stronę.  Pamiętaj aby przystąpić do programu musisz posiadać konto w tym banku, gdyż to na te konto otrzymasz zarobione pieniądze.

Dodam jeszcze że za założenie konta bankowego z twojej strony otrzymasz 80zł prowizji.

Załóż Konto a potem przystąp do Programu Partnerskiego i zarabiaj.

 

Reszta programów narazie nie jest godna polecenia, więć o nich nie będę pisał.

 

 

 

stat4u