Zestaw mobilnego internetu za 129zł

2011-08-03 20:11

Modem Huawei e173u-2 w Play

Play oferuje zestaw (modem+karta) do mobilnego internetu za 129zł.

Oferta dostępna w salonie do wyczerpania zapasów lub w sklepie internetowym Play.

Huawei e173u-2 charakteryzuje się:

  • Pasmem 900Mhz  (ważne przy zasięgu sieci w terenie, oraz pasuje do darmowego internetu Aero2)
  • złączem anteny zewnętrznej

Pasmo 900Mhz udostępnia nam wykorzystanie zasięgu sieci w poza terenem zabudowanym, gdyż częstliwosci 2100 MHZ ma bardziej ograniczony zasięg od nadajnika niż pasmo o niższej częstotliwosci.

Co za tym idzie, korzystając z nadajników z pasma 900MHZ w dużo większej odległosci od nadajnika możemy uzyskać dobry zasięg o tych samych parametrach transmisji, co zwiększa możliwosci do udostępniania internetu.

Dobra cena zestawu z modemem Huawei e173u-2 połączona z brakiem blokady SIM-LOCK daje nam możliwosć skorzystania z oferty innych operatorów. Modem jest idealny do udostępnianego moblinego interentu Aero2 - darmowy, jednorazowa zwrotna opłata 55zł za wydanie karty SIM. Również w miejscach gdzie zasięg internetu na kartę Play jest ograniczony możemy bezproblemowo skorzystać z usług innego operatora, poprzez wymianę karty SIM w modemie.

 

Play jest liderem w zakresie taniego internetu, to nie ulega wątpliowsci, aczkolwiek są miejsca gdzie zasięg mobilnego internetu w Play na Kartę pozostawia wiele do życzenia. Są również miejsca gdzie wogóle nie uzyskamy połączenia z internetem na kartę gdyż swiadczony jest wyłącznie w oparciu o infrastrukurę sieci Play (nadajniki Play'a). Celem wyjasnienia w internecie na abonament, w miejscach o znikomym zasięgu Play, uzyskujemy połączenia z internetem w oparciu o nadajniki PLUS'a, który podpisał umowę o wymiennym korzystaniu z nadajników z Play.

 

Huawei e173u-2 Specyfikacja techniczna:

w opracowaniu

 

 

 

stat4u